У цьому поєдинку командам довелося боротися не тільки один з одним, але і з погодними факторами. Дощ накрив Івано-Франківськ в перерві, і другий тайм перетворився на відвертий фарс. М’яч нерідко проскакував під ногою у футболістів, які намагалися його прийняти, а одного разу навіть пройшов між ніг у воротаря Каневцева. На щастя гостей, пройшов він у тому епізоді повз ворота. Ще більшим успіхом для підопічних Олександра Горяїнова було те, що вони встигли забити ще до того, як поле стадіону “Рух” перетворилося в басейн. Олег Синиця реалізував пенальті чітким ударом в лівий кут. Швидше міг забивати другий вінгер “Металіста 1925” Сергій Романов, але з його ударом впритул після виходу на побачення з воротарем впорався Остап Вульчин, пишуть Версії з посиланням на сайт Прикарпаття.

Біля воріт гостей моменти виникали частіше, Богдан Оринчак та Ярослав Конкольняк традиційно виступали головними “локомотивами” цього руху. Правий півзахисник заробив два “гірчичника” для суперників вже в дебюті, а лівий наносив найнебезпечніший удар своєї команди в першому таймі, коли практично від бокової лінії ледь не вразив ворота. Однак м’яч прийняла на себе поперечина.

У другому таймі господарям все ж вдалося зрівняти рахунок, причому зробили вони це також з пенальті. Коберідзе вдарив по ахілам Цюцюру, а от Конкольняк впевнено покарав за це харків’ян – 1:1. Здавалося б, у “Металіста 1925” виникнуть проблеми зі створенням моментів в подальшому, але Олег Синиця зумів знову вивести свою команду вперед, і кінцівку матчу гості все ж провели другим номером, зважаючи на стан газону під ча зливи. Проте, поле зіграло свою роль в підсумковому результаті. Пас Конкольняка на Оринчака мав перехоплювати Каневцев, але м’яч застряг в калюжі, а воротар харків’ян пролетів повз нього. Богдан Оринчак підхопив круглого і закинув під дальню стійку, потішивши публіку, яка не дивлячись на дощ, продовжувала перебувати на трибунах у величезній кількості – 2:2.

Чемпіонат України. Перша ліга. 24 тур
«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «Металіст 1925» (Харків)  – 2:2 (0:1)
Голи: 
Конкольняк (56, пен.), Оринчак (78) – Синиця (23, пен., 64).

15 травня. 18:00. Івано-Франківськ, стадіон “Рух”. 4350 глядачів. +16 С.
Арбітр: Ю.Іванов (Донецька обл.). Асистенти арбітра: А.Єремєєв (Миколаїв), З.Курбанов (Херсон).
4-йарбітр: М.Липко (Івано-Франківськ). Спостерігач арбітражу: Р.Зань (Львів).