Слідом за підписанням екс-голкіпера ФК «Оболонь-Бровар» та ФК «Калуш» Івана Піцана, «прикарпатці» здійснили чергове гучне придбання, уклавши контракт із досвідченим центральним захисником Петром Ковальчуком, останнім клубом якого був “Club Green Streets” в чемпіонаті Мальдівів “Dhivehi Premier League”, пишуть Версії з посиланням на  WestNews.

Про це розповів головний тренер МФК «Прикарпаття» Володимир Ковалюк.

“Ми вже підписали із ним контракт. Ми прекрасно розуміємо, що він нам допоможе, адже має великий досвід виступів в Прем’єр-лізі і сам Петро з нашого краю. Таких футболістів хотілося би побільше бачити в нашій команді”, – наголосив у коментарі наставник.

“Як я колись говорив, ми потроху залучаємо до складу футболістів, які грали за межами Прикарпаття. Це дуже приємно, адже до нас приєднали Іван Піцан, який грав в “Оболоні”, а також Андрій Вацеба, який грав в Польщі. Думаю, не тільки ці футболісти, а й інші повернуться до Івано-Франківська”, – наголосив Ковалюк.

“Думаю, якщо команда буде показувати результат і буде стабільне фінансування, як планується, то за певний час, ми повернемо багато наших футболістів”, – додав він.

 

Нагадаємо, за спиною Петра Ковальчука 98 матчів в українській прем’єр-лізі. Він виступав за «Чорноморець», «Кривбас», першоліговий ФК «Львів». Останні два роки він грав за найсильніший клуб Таджикистану, аж враз Петро Ковальчук підписав контракт з клубом «Club Green Streets», який виступає у чемпіонаті Мальдівів.

 До цієї країни усі наші футболісти літають відпочивати, а Петро Ковальчук поїхав туди грати у футбол. Наразі він повернувся до рідної Івано-Франківщини, де морози, як от нині, сягають 10 градусів.