"Прикарпаття" програло волочиському "Агробізнесу"

У стартовому складі нашої команди були певні зміни, оскільки у восьми футболістів виявили COVID-19.

Перший гол нашій команді на 37-й хвилині матчу забив Іван Когут. У цьому йому допоміг рикошет від Кузьмина.

Незадовго після перерви Руслан Черненко ударом зі штрафного подвоїв рахунок “Агробізнесу”.

Наприкінці гри, на 87-й хвилині, Руслан Черненко оформив “дубль” реалізував 11-метровий.

Поєдинок завершився з рахунком 0:3, пишуть Версії з посиланням на Суспільне.

Наступну гру наші хлопці проведуть з херсонським “Кристалом” п’ятого листопада на стадіоні “Енергетик” у Бурштині.

Це друга поспіль поразка наших футболістів. 26-го жовтня з рахунком 0:1 франківське “Прикарпаття” програло команді “Миколаїв”.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!