фото1 

Показово, що футбольні поєдинки дедалі частіше переміщуються з міських пустирів на облаштовані стадіони та майданчики. Особливо популярними останнім часом стали всепогодні майданчики із синтетичним покриттям. Однак споруджуються вони в основному за кошти небагатого міського бюджету, тож їх кількість не в змозі задовільнити потреби аматорів шкіряного м’яча.

Тим приємніше, що про інтереси футболістів почав дбати і приватний бізнес. Першою в цьому плані стала будівельна компанія «Ярковиця», котра реалізувала у новозбудованому містечку «Калинова слобода» комплексний  проект спортивної інфраструктури. Він включає в себе різноманітні об’єкти: всесезонний тренажерний комплекс і велосипедну доріжку, алеї для пробіжок, баскетбольні та волейбольні майданчики тощо.

А своєрідним епіцентром спорту в «Калиновій слободі» є сучасний стадіон для міні-футболу із синтетичним покриттям і якісним освітленням. Він відкрився для перших новоселів містечка ще минулого року, так що запеклі баталії з м’ячем там точаться допізна за будь-якої погоди. Для небайдужих уболівальників тут облаштовані і глядацькі місця. Ще один такий стадіон буде облаштований поруч озера у другій черзі «Калинової слободи».

Загалом спортивна інфраструктура містечка рівномірно розосереджена по всій території, щоб зробити її максимально наближеною для мешканців кожного будинку. Тож заняття улюбленим видом спорту (в першу чергу, футболом) стають ще доступнішими для багатьох іванофранківців.

фото6

фото5

фото4

фото3

фото2