Про це повідомили у спільноті «Варта-1» на Facebook, пишуть Версії з посиланням на zaxid.net.

«Акція протесту невідомими на львівських автобусах. Чергова провокація. В Мостиську провалилась, вирішили на трасі на Раву-Руську», – йдеться у повідомленні спільноти.

На фото, опублікованих у «Варта-1», видно, що міжнародну трасу перекрили близько 200 людей. В руках вони тримають плакати польською та українською мовами з гаслами «поляки – наші брати» та інші (на фото інші плакати не читаються – ред.). Також учасники акції підпалили шини.

У поліції Львівської області підтвердили інформацію про перекриття руху.

«Справді, сьогодні о 10:30 близько 200 невідомих осіб перекрили трасу на Раву-Руську у селі Гряда. На 11:30 рух вже відновили, поліція забезпечує дотримання громадського порядку», – повідомила ZAXID.NET речниця ГУ НП у Львівській області Світлана Добровольська.

Наразі немає інформації про затриманих.

Пізніше прес-служба ЛОДА повідомила, що о 13:30 відбудеться брифінг голови Львівської ОДА Олега Синютки, начальника Головного управління Нацполіції у Львівській області
Валерія Середи та начальника Управління СБУ у Львівській області Віктора Андрейчука щодо «провокативних дій з метою дестабілізації ситуації на національному підґрунті».