Пов’язане зображення

Мешканці будинку, що поруч біля одного з таких нічних клубів, не приховують, що дівчат сюди привозили автобусами. Вони повністю голими розгулювали у товаристві чоловіків. Люди постійно скаржилися в поліцію і наприкінці 2016-го бордель таки закрили. Та не надовго – через тиждень пломби з дверей зняли і заклад продовжив роботу. Про це пишуть Версії з посиланням на із посиланням на ТСН.

Обслуговували тут головно іноземців. Влаштовували під клуб спеціальні тури. Наприклад, турки задля інтимних розваг приїжджали у Львів організовано, цілими літаками.

Коли в клуб потрапили громадські активісти, то були вражені. Кажуть, тут були окремі кімнати, де надавали специфічні послуги, з розряду садо-мазо. Вартість послуг легкодоступних дівчат коливалася від 1,6 до 2 тисяч доларів на годину.

Організатору оголосили про підозру, однак Олег Погребняк вніс 128 тисяч гривень завдатку і вийшов на волю.

В «Укроборонпромі» директора звільнили, щойно довідавшись про скандал. Адвокат підозрюваного по телефону журналістам сказав, що справа повністю сфабрикована, але зустрітися відмовився.

Окрім директора, під підозрою ще вісім осіб – адміністратори клубів, касири і бармени. Їм загрожує до 10 років позбавлення волі.