фото ілюстративне

За словами керівника відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління Юрія Барабана, директор банку не одразу з`явилася на місці роботи. Її присутність потрібна була, аби разом з головним касиром спільно відчинити сейф. 

Коли виявили нестачу грошей, працівники відділення банку комусь зателефонували і частину коштів, а це 3,5 мільйонів гривень, вони повернули у банк. Ще 6 мільйонів 400 тисяч гривень невідомо де. Касир свою причетність до зникнення такої великої суми заперечує, пишуть Версії з посиланням на PRESS-ЦЕНТР

Працівники поліції встановлюють, куди зникли гроші, а також відпрацьовують версію щодо співпраці керівника банку з людьми, які займаються незаконною торгівлею іноземною валютою.

Даний факт внесений в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до статті 191 частина 5 ККУ – Привласнення чи розтрата чужого майна, яке було ввірене особі чи перебувало в її віданні, якщо вони вчинені в особливо великих розмірах або організованою групою.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна. Триває слідство.