Так, нещодавно у підрозділи  митного поста «Львів-поштовий»  із США та Німеччини надійшли міжнародні поштові відправлення. Під час  митного огляду у кількох з них, отримувачами яких зазначено громадян, що живуть у різних регіонах України, було виявлено чотири ножі у чохлах із  різними маркуваннями та одну шаблю. Ці предмети було вилучено та  скеровано на дослідження.  Згідно з висновками  експертів, усі вони належать до холодної зброї. Серед ножів є мисливські, що зараховані до категорії холодної зброї колючо-ріжучої дії.

Шабля, яку надіслали з Німеччини – це кавалерійська шашка червоноармійців і молодших командирів зразка 1927 року, належить до категорії клинкової  холодної зброї колючої дії.  Це штатна зброя кавалерійських частин Червоної армії. Після Другої світової війни залишилася у вжитку лише з церемонійною метою: для почесної варти та знаменних груп військових частин. Шашка зразка 1927 року мала клинок, який за конструкцією повторював клинок драгунської солдатської шашки зразка 1881 року. Держак складався з одного руків’я, яке було скопійоване з руків’я козацької шашки для нижчих чинів зразка 1881 року. Ці товари заборонені до пересилання.

Отже, громадяни, які надсилали посилки, порушили порядок пересилання через митний кордон України у міжнародних поштових та експрес-відправленнях товарів. Такі їхні дії мають ознаки порушень митних правил, передбачених ст. 473 Митного кодексу України. Зброю вилучено.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!