Адже, прагнуть не просто придбати стіни, а перш за все комфортну домівку, споруджену з якісних будівельних матеріалів, яка знаходиться в затишному місці, але з розвиненою інфраструктурою.

Минули ті часи, коли всі рвалися жити в центральній частині міста. Люди все частіше починають цінувати спокійне середовище з можливістю проживання подалі від міської метушні; милуватися видом з вікна не на інші будинки, а насолоджуватися заходом сонця на фоні Карпатських гір і при цьому мати можливість за короткий час відвідувати центр міста.

Левада «Дем’янів Лаз»  (вул. Калуське Шосе) – новий зданий житловий комплекс від ЖК «Левада» у мальовничій місцині в північній частині Івано-Франківська – на Пасічнянському пагорбі.

Там добре розвинена міська інфраструктура, тож без особливих проблем можна дістатися будь-якого куточка Івано-Франківська. А від гамору центральної дороги захищають високі листяні дерева.

Житловий комплекс має закриту територію з індивідуальними ключами, велику кількість паркомісць. Будинки оснащені енергозберігаючими п’ятикамерними вікнами WDS 500 з потрійним склопакетом; швидкісними ліфтами ОТІС та якісними надійними дверима українського виробництва.

Кватири мають функціональне планування, а з вікон збудованих помешкань відкриваються захоплюючі краєвиди не лише сусіднього ботанічного саду, Чорного лісу та Карпатських гір, а й панорами усього міста.

Житлова компанія «Левада» відмінно себе зарекомендувала на ринку нерухомості і має чимало житлових кварталів у різних куточках міста, які вже успішно здані.

Звертайтесь в офіс ЖК “ЛЕВАДА”:

м. Івано-Франківськ, вул. В. Стуса, 40.
ЖК «ЛЕВАДА» – З НАМИ ЗАВЖДИ НАДІЙНО І ВЧАСНО!
Дізнавайтеся більше на https://levada.if.ua