Результат пошуку зображень за запитом "22-річна Кайлі Дженнер оголила сідниці перед українським фотографом: знімки для Playboy 18+"

При цьому креативним директором фотосесії виступив коханий мільярдерки і батько її дочки Стормі 28-річний Тревіс Скотт, а фотографом стала давня подруга Кайлі українка Саша Самсонова, пишуть Версії з посиланням на ТСН.

Кайлі Дженнер_2

Так, на обкладинці видання Кайлі позувала у спокусливій червоній білизні, демонструючи свої пишні груди просто в камеру, а її обличчя при цьому залишилося за кадром.

Кайлі Дженнер_4

На серії інших знімків зірка реаліті-шоу відображена повністю оголеною, прикриваючись лише прозорою тканиною. Такий образ ідеально підкреслив сексуальну фігуру Кайлі.

Кайлі Дженнер_5

Цікаво, що бойфренд зірки взяв на себе і ще одну роль – він сам провів інтерв’ю з Дженнер. Можливо, тому розмова вийшла досить інтимною. Кайлі розповіла про найпотаємніші моменти свого життя і поділилася своїм поглядом на сексуальність.

Кайлі Дженнер_1
“Ти нагадуєш мені, що сексуальність і материнство можуть мирно співіснувати. І той факт, що ти приймаєш свою сексуальність, зовсім не означає, що ти аморальна або що ти погана мати. Ти можеш бути сексуальною і залишатися при цьому крутою матір’ю”, – зауважила Дженнер у розмові з коханим.