http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_4429-900x596.jpg

Гаряча пара з неприємним запахом заповнила всі п’ять поверхів під’їзду. Сморід, за словами мешканців, відчувається і в квартирах, пишуть Версії з посиланням на ГК.

“Це не перша аварія в нашому під’їзді. Ми вже кілька років просимо, щоб нам поміняли комунікації, а вони нічого не роблять. От щойно приходило двоє майстрів – посвітили ліхтарями і пішли, нічого не зробили. Наш будинок знаходиться на балансі МІУК. Ми їм дзвонили на 750-600. За що їм гроші платимо – щоб вони нічого не робили?”, – обурюється мешканка будинку Олена Алієва.

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_4434-900x596.jpg

Підвал будинку затопило водою, яка тече з прорваної труби. Утворюються клуби пару – адже вода гаряча. У минулому цю трубу намагались ремонтувати кустарними методами – дірку заткнули дерев’яним кілком. Втім, це не допомогло.

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_4439-900x596.jpg

Мешканці під’їзду кажуть – звертались і до депутата від округу, Андрія Строїча (ВО “Свобода”). Він, за їх словами, приїжджав, дивився на ситуацію і обіцяв звернутись до відповідних органів. Проте жодного ремонту проведено так і не було.

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_4439-900x596.jpg

“Весь під’їзд справно платить по рахункам. Ми, мешканці, навіть готові самі заплатити гроші за ремонт цих труб, про що вже повідомляли в МІУК. А вони продовжують нас ігнорувати! Будинок старий, комунікації всі старі. Що могли – міняли своїми силами. Але куди звертатися, що тепер робити?”, – в розпачі додає Олена.

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_4443-900x596.jpg

Працівниця гарячої лінії 750-600 Ольга Міської інвестиційної управляючої компанії сказала, що воду там вже перекрили, на місці працюють сантехніки.

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_4427-900x596.jpg

“Там дійсно стався прорив труби гарячого водопостачання. На даний час перекрили воду, дивляться, що потрібно робити. Чи плануються там глобальні ремонтні роботи – сказати вам не можу, такою інформацією не володію. Сантехніки знають про проблему і вже дивляться”, – розповіла Ольга.

Почувши такі обнадійливі слова, ми вирішили їх перевірити – і зателефонували до Олени Алієвої ще раз.

“Ось, я спустилась в підвал – і вода тут не перекрита. З труби тече цівка гарячої води, всюди водяна пара. Тобто вони насправді нічого ще не зробили, зараз ніяких майстрів тут немає – я у підвалі сама. Приходили ті двоє чоловіків, поглянули і пішли”, – описала ситуацію мешканка будинку.

Люди в розпачі – адже скоро Новий рік, і з таким ставленням комунальних служб весь під’їзд має цілком реальний шанс зустріти його без води та зі смородом у помешканнях.