“Це був дуже емоційний, насичений матч. Тричі МФК “Прикарпаття” у другій лізі поступалось “Агробізнесу”. І ось нарешті омріяний реванш: у першій лізі Чемпіонату України в домашній грі ми отримали перемогу над суперником з Волочиська! 1:0 – наша перемога!
Підтримували юні чірліерки”, – поділився емоціями і представив команду підтримки вболівальник, мер Руслан Марцінків, пишуть Версії з посиланням на Курс.

Команда підтримки виходила на поле кілька разів, щоразу зриваючи оплески.

Довідково: чирлідинг – (від cheer — схвальний, закличний вигук і leading — «ведення», «спрямовування») — вид спорту, який поєднує в собі елементи шоу і видовищних видів спорту (танцігімнастика та акробатика). Чирлідинг зародився в США в 1870-і роки і набув найбільш широкого поширення до середини XX століття. Команди підтримки називають ще “дівчатка з помпонами”, зважаючи на невід’ємні атрибути виступів.

Чирлідинг можна розділити на два основних напрямки:

  1. змагання команд за програмами, підготовленими за спеціальними правилами;
  2. робота зі спортивними командами, клубами, федераціями для виконання наступних завдань:
  • залучення глядачів (вболівальників) на стадіони і в спортивні зали з метою популяризації фізкультури і спорту, здорового способу життя;
  • створення сприятливого морально-психологічного клімату на стадіоні, пом’якшення агресивного настрою вболівальників-фанатів;
  • створення обстановки «позитивного фанатизму» та управління емоціями фанатів;
  • підтримка спортивних команд, що беруть участь у матчі;
  • активізація і різноманітність рекламно-іміджевої роботи на спортивних заходах.