При цьому газовики спершу пояснювали перекриття аварійними роботами, і обіцяли завершити їх до вечора п’ятниці. Нині ж кажуть про заборгованість окремих споживачів.

Повідомили про відновлення газопостачання шляхом наклеювання оголошення на двері корпусів. У цих повідомленнях йдеться про те, що газ буде включений 11 вересня, тобто учора. Проте цього не відбулося. Сьогодні ж 12 вересня газовики нарешті відреагували та прислали у житловий мікрорайон бригаду. Проте мешканці незадоволені роботою газовиків, адже ті, за словами мешканців підключають абсолютно не логічно, пишуть Версії з посиланням на Галку.

«Вони приїхали зі списком, написаним від руки на листку А 4, де вказані не всі корпуси, не всі номери. В більшості під’їздів газопостачання досі немає і справа очевидно не в боргах, адже є оголошення про борги за доставку газу, і за ними заборгованість не є значною. Обурені мешканці дискутують з газовиками, вимагають від них підключити решту під’їздів та хочуть пояснень від керівництва. Тут сотні дітей, елементарно немає як помити дитину, бо в абсолютної більшості стоять газові котли. Зараз газовики викликали поліцію, яка відразу приїхала. Дивно, що поліція, коли “Соколи” віджимають, то їх немає, вони не дуже поспішають, а коли така ситуація, то приїхали оперативно, – каже мешканець ЖК “Паркова Алея” Микола Грабовецький.

Наразі на місті працює патрульна поліція, яку викликали самі газовики. Обурені люди вирушили перекривати дорогу на вулиці Незалежності, в районі 15 школи, район Майзлів.

 

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!