Москаль оприлюднив свою версію збройного конфлікту в Закарпатті

Інформацію Геннадій Москаль розмістив на особистому сайті, пишуть Версії з посиланням на Закарпатський кореспондент  :

Вже вдруге «Правий сектор» влаштовує в Закарпатті брутальні провокації із застосуванням вогнепальної зброї. Які тягнуть за собою як політичні, так і економічні різко негативні наслідки. Все це відбувається на кордоні з чотирма країнами ЄС, які допомагають Україні протистояти російській агресії в Донбасі.

Область і так ледве зводить кінці з кінцями. Сотні тисяч закарпатців виїжджають за межі України у пошуках заробітку, тому, щоб хоч якось підняти Закарпатті, ОДА великі надії покладала на туристичний сезон. Влітку Правий сектор зірвав туристичний сезон стріляниною в Мукачево, в результаті якої є загиблі, поранені і покалічені.

І хоча все Закарпаття знає, що учасники цього дикого інциденту знаходяться на базі ДУК Правий сектор в селищі Новогродівка (Красноармійський район Донецької області), звідки пишуть у соцмережах всякі прокламації, ніхто навіть пальцем об палець не вдарив, щоб їх затримати.

Якщо перший інцидент злочинці намагалися прикрити якийсь «боротьбою» з контрабандою або кланами, то як пояснити другу провокацію, влаштовану на одному з найпопулярніших гірськолижних курортів Закарпаття «Драгобрат», де відпочивають тисячі людей з різних куточків України та зарубіжжя? ..

У ніч на минулу неділю громадяни Антон Окороков (1987 року народження, непрацюючий, житель Києва), який за його словами є комбатом запасного добровольчого корпусу Правого сектора в Києві, Петро Угрин (1987 р.н., житель Івано-Франківської області, непрацюючий член запасного добровольчого корпусу ПС у Києві), Сергій Тищенко (1977 р.н., непрацюючий, житель Боярки Київської області), Малкович Василь 1992 р.н., житель Івано-Франківської області та Василь Василинюк (1987 р.н.., непрацюючий , житель Івано-Франківської області) близько 4-ї ранку п’яні увірвалися на турбазу «Будинок магната» і змусили кухаря і бармена готувати їм їжу, хоча в той час на турбазі не було світла.

А після цього влаштували п’яні розборки з персоналом, в ході яких побили одного з кухарів і бармена, які з численними тілесними ушкодженнями госпіталізовані. Потерпілі не є жителями Закарпаття, а приїхали на «Драгобрат», щоб заробити грошей. У процесі розборок було застосовано вогнепальну зброю – пістолет Макарова і пістолет Стєчкіна, які без жодних документів знаходилися у представників ПС. Після перших пострілів з ​​готелю вийшов персонал і туристи, зав’язалася масова бійка. У результаті якої всі п’ятеро членів ПС отримали тілесні ушкодження. Працівники турбази і туристи затримали всіх п’ятьох бешкетників до приїзду слідчо-оперативної групи.
Цей грубий інцидент випадок завдав величезної шкоди іміджу Закарпаття, про нього вже починає з’являтися інформація в румунських, угорських, словацьких і чеських ЗМІ. Швидше за все, використовують стрілянину на «Драгобраті» і «наші друзі» з російського телебачення.

Хоча інциденту могло б і не бути, якби правоохоронні органи виконували свої прямі обов’язки. В.Малковіч і А. Окороков були активними учасниками дебошу біля Апеляційного суду в Кіровоградській області 8 грудня 2015. За цим фактом порушено шість кримінальних виробництв – за ст. 187 ч.3, 341, 345 ч.2, 349, 296 ч.4 Кримінального кодексу. Більше того – 28 грудня минулого року Малкович в нетверезому стані увірвався в приміщення АЗС №25 WOG у с. Ковірів Пустомитівського району Львівської області і з пістолета Стечкина (вилученого в неділю біля “Будинку магната”), влаштував стрілянину, поклавши персонал на підлогу.

Поліція, яка прибула на місце злочину, зі страху обмочилася, вибачилася перед Малковичем і віддала йому вилучений пістолет Стєчкіна. Наступного дня, 29 грудня в Києві в Дніпровському районі біля нічного клубу «Ескалібур» Малкович і Окороков завдали вогнепальні поранення двом громадянам. 9 січня 2016 в с.Вижній Березів Косівського району Івано-Франківської області Малкович із застосуванням того ж пістолета Стечкина влаштував стрілянину і застосував силу до 6 жителям села.

Дивує той факт, що ЗМІ не обмовилися про злочини у Києві, на Львівщині та Прикарпатті (було тільки кілька сюжетів про подію в Кіровограді). А як тільки стався інцидент на «Драгобраті», на самому високогір’ї Карпат, тут же піднявся крик на всю Україну.

Якщо керівництво ПС каже, що у затриманих людей є якісь порушення з психікою, то їх потрібно лікувати, а не давати їм в руки зброю. Все це прикривається якимись псевдо патріотичними гаслами, що йде боротьба з внутрішньою окупаційною владою в Україні. Так хто представляє окупантів – туристи з дітьми, що проживають в 70 номерах «Будинки магнат», персонал АЗС або селяни Косівщини? Своїх підлеглих командири повинні контролювати, а не покривати.

Якщо в інших областях все сходило з рук, то це не пройде, Закарпаття вже навчене гірким досвідом минулого літа. Не можна звичайний бандитизм прикривати гаслами про боротьбу, захисту України та створенні Української соборної держави. Хто в такій державі після цього всього захоче жити? Якщо в Правом секторі є сили, зброя, то підіть звільніть Комінтерново, адже ПС не пов’язаний мінським домовленості вони не подоотчетний ВСУ, Генштабу, МВС і т.д. Зробіть геройство там. А за бандитизм тут доведеться відповісти.