Депутатка від “Свободи” Ірина Фаріон зізналася, що гарно відпочила за літо, тому вирішила зробити собі гламурну фотосесію, якою похизувалася на своїй сторінці у Facebook.

Про це і не тільки вона розповіла у програмі “Світське життя“.

За словами Фаріон, фотосесію, яка так сподобалася прихильникам депутатки в інтернеті, робив її студент. “Колись Ірина Білик співала таку класну пісню: “Навколо мене твої подарунки…”. Так от я в унісон їй тепер співаю: “Навколо мене мої студенти…”. І тут мій студент зробив мені цю фотосесію. Чому я це зробила? Ну то тому, що я класно відпочила, тому що я набралася сили і енергії!” – розповіла Фаріон.

Крім того, свободівка розкрила ще кілька подробиць про свого коханого чоловіка, який зараз також є депутатом у Верховній Раді.За її словами, він до політики прийшов раніше за неї. “Він до політики прийшов набагато раніше, ніж я. Це, по-моєму, його вибір з пелюшок. А я… Мене в політику викинуто”, – заявила депутатка.

Фаріон також зазначила, що у роботі вони з коханим однаково підтримують одне одного. Як повідомлялося раніше, Ірина Фаріон зізналася, що має романтичні стосунки з українським політиком.