Результат пошуку зображень за запитом "вихідний коляда"

Згодом Руслан Марцінків написав про це на особистій сторінці у Фейсбук, проте містяни відреагували не надто схвально. Деякі навіть прозвали цей вихідний “Марцінківським Різдвом”. Дехто із франківців схвалює дії мера, дехто критикує, а хтось і взагалі скептично ставиться до такого рішення. Нижче “Галка” наводить декілька коментарів, опублікованих з цього приводу в соцмережі Facebook.

Mariia Lytvyn пише “Та навіть мокшани святкують 7-го січня Різдво, а не 8-го. То якесь марцінківське Різдво.”

Vitalii Kaihorodtsev пише “Юй, то шось замало вихідних. Тре ше на Василя побити байдики і гурівки випити, і тоді зажиємо, як пани. І за Стрітиннє не забудьте у лютому, бо то фист велике свєто, я би вдома посидів.”

Мар’яна Когутяк пише “Правильне рішення”

Denys Kurets пише ” було б ок святкувати 25 грудня, але доки УПЦ і УГКЦ не домовляться між собою про це, то Різдво буде 7 січня. Із точки зору логістики це рішення (відпрацювати 5 – го січня замість 8-го) є цілком ок, оскільки уявіть собі багато людей їде до родичів святкувати, і цього року тобі вже 7-го треба їхати назад до міста, замість того аби причащатись у родичів)”

Віктор Панашенк пише”Мені не має різниці яка Церква,я вірю в Ісуса і можу піти в будь яку Християнську. Але я також знаю що таке традиції,і як переносили на 25 грудня,у вгоду людям ,які не хотіли дотримуватися посту на новий рік. Нам тут то поляки нав’язували свої дати,то москалі взагалі відмінити ,то тепер знову нав’язують. Різдво в нас є і буде 7 січня,хто би як не хотів “

Григорій Федосенко пише “Я, як франківець, як християнин, як свідомий громадянин, прошу Вас припинити піаритись на релігійних темах! Бо, бачить Бог, є люди в нашому місті, які щиро готові оберігати свою віру, і Ви, як обличчя релігойного лицемірства нашого міста, першим можете потрапити під роздачу різдвяного ЛЯЩА! Слава Ісусу Христу!”

Oleg Ivancev  пише “Оце правильно! Поки уряд «тормозить», Ви дали людям можливість нормально відсвяткувати Різдво з рідними! Підтримую!”

Yuriy Kozakevych  пише “Ми всі вже мали вихідні на Різдво в грудні. І надалі Україна, як і весь цивілізований світ, буде святкувати Різдво в грудні. Пора відмовлятись від життя в минулому.”

Іринка Гаврилюк пише “А ще можна зробити січень вихідним місяцем. Закрити всі установи – най люди гуляють. Нащо працювати? Кому потрібна та зарплата?”

Наталя Чайківська Ті,хто працюють,тільки на Різдво і мають можливість поїхати.Що це означає?6 поїхати,7- гостювати,і не конче пити,а 8 якраз спокійно повертатись по домівках.Все ж таки,свята зміцнюють родинні стосунки,брати,сестри,дядьки і тітки,генетичний код роду..

Вікторія Святецька Ониськів пише “ Руслан Марцінків дуже розумно відпрацьовувати 5 січня, коли люди хочуть підготуватись до свят. Та ні, пан мер вирішив, що краще працювати. Перед тим як приймати таке рішення, варто в людей спитати, як краще їм, а не Вам!!!”

Остап Українець пише “Пане мере, подарувати вам церковний календар?”

У свою чергу Руслан Марцінків відповів незадоволеним коментаторам.

“От і добре! Хто хоче виходіть на роботу 7 і 8! А ми будемо з рідними і ходити в коляду! Вже були ті хто забороняв коляду і 7 січня, на Різдво, заставляв працювати! Скучили по тих часах!”, – каже Марцінків.