Сьогодні під час прес-конференції голова Івано-Франківської обласної ради Василь Скрипничук назвав народного депутата України Олеся Донія «фраєрком».

А все тому, що останній, написав листа і виступав у Верховній Раді з інформацією, що Івано-Франківська обласна рада не виділила коштів на вшанування пам’яті генерала Шухевича.

 

“Отой «фраєрок», що балотувався від Прикарпаття, Олесь Доній, постійно у Верховній Раді виступає, що Івано-Франківська обласна рада називає себе такою націоналістичною, а на вшанування пам’яті  генерала Шухевича, ні копійки не дала. Ну бреше, аж з носа пар валить. Адже ми при уточненні бюджету виділила 90 тисяч на ліквідацію заборгованості за минулий рік по селу Тишківці, саме там знаходиться музей Шухевича. Більше того, Тишківська сільська рада виграла грант від облради та отримала 75 тисяч гривень на облаштування музею», – обурено заявив Василь Скрипничук.

У свою чергу голова Івано-Франківської обласної ради попросив засоби масової інформації передати «привіт» нардепу Донію.

«Після цього цей депутат має совість заявляти, що обласна рада нічого не робить. Самі він нічого не робить і не знає, хто що зробив. Хоч би раз на сесію обласної ради прийшов. Так йому і передайте», – сказав Василь Скрипничук.