Голова Городенківської міської ради Богдан Кобилянський опублікував на своїй фейсбук-сторінці 88 кандидатів на посади старост, які матимуть можливість представити свої програми перед мешканцями громади, пишуть Версії з посиланням на Край
Попередньо кандидатів було 112, 24 заявки відхилено, бо апліканти заповнили не всі обов’язкові поля, або через дублікат заявки.
Громадські слухання проводитимуться у першій половині грудня.
Ви можете ознайомитися із переліком кандидатів нижче.
✅ Вербівці:
1. Ключівський Юрій Ярославович
✅ Виноград:
1. Гоблик Михайло Михайлович
2. Рогулько Василь Васильович
3. Шиш Світлана Ярославівна
4. Михайлюк Андрій Тарасович
5. Деделюк Василь Дмитровович (с. Хвалибога)
✅ Вікно:
1. Березовська Наталія Богданівна
2. Симанчук Володимир Григорович
3. Дяків Наталія Мирославівна
✅ Глушків:
1. Курилюк Василь Васильович
2. Костюк Світлана Іванівна
3. Максимчук Марія Володимирівна
✅ Городниця:
1. Коломийчук Дмитро Степанович
2. Николаїшин Богдан Богданович
3. Чермак Данило Степанович
4. Закордонець Святослав Михайлович
✅ Котиківка:
1. Вережак Іван Михайлович
2. Петришин Роман Романович
3. Липка Іван Любомирович
✅ Лука:
1. Дяків Василь Ярославович
2. Бачевський Ігор Васильович
✅ Михальче:
1. Пронь Богдан Миронович
✅ Незвисько:
1. Гончарик Петро Іванович
2. Ковальчук Микола Богданович
3. Андрухович Іван Федорович
✅ Олієво-Королівка:
1. Пундик Василь Петрович
2. Хруник Петро Дмитрович
3. Бандурка Богдан Миколайович
4. Пулька Іванна Богданівна
✅ Острівець:
1. Кудибин Ігор Богданович
2. Юрчишин Михайло Іванович
3. Катрич Василь Дмитрович (с. Рогиня)
✅ Поточище:
1. Бойчук Володимир Богданович
✅ Раковець:
1. Лонич Іван Дмитрович
2. Линтовська Яна Василівна
3. Чикур Сергій Іванович (с. Семенівка)
4. Тузик Іван Петрович
✅ Рашків:
1. Власенко Віталій Олегович
2. Дідович Михайло Петрович (с. Якубівка)
✅ Росохач:
1. Мельничук Галина Юріївна
2. Никифорук Іван Миколайович
3. Соколюк Михайло Петрович
4. Федорів Михайло Петрович
✅ Семаківці:
1. Лахман Юрій Петрович
2. Риндич Володимир Михайлович
✅ Серафинці:
1. Равлик Михайло Миколайович
2. Островський Анатолій Романович
3. Онуцька Марія Дмитрівна
4. Бучовський Іван Васильович
5. Яківчик Василь Ярославович
6. Солинська Світлана Степанівна
✅ Слобідка:
1. Кисилиця Василь Васильович
2. Пінкевич Мирослава Михайлівна
✅ Сороки:
1. Филипчук Петро Дмитрович
2. Бублик Віталій Анатолійович
3. Якубів Роман Васильвич
4. Сваричевська Ганна Іванівна
5. Кушнірук Ярослав Євгенович
✅ Стрільче:
1. Ткачук Роман Богданович
2. Собко Оксана Степанівна
3. Танасійчук Василь Орестович
4. Папушак Богдан Богданович
5. Проців Роман Назарович
6. Залевський Сергій Дмитрович (с. Пробабин)
✅ Тишківці:
1. Золотарчук Володимир Михайлович
2. Пронич Іван Іванович
3. Кульчинський Тарас Богданович
4. Заводовський Володимир Богданович
✅ Топорівці:
1. Сливчук Михайло Васильович
2. Никифорук Віталій Іванович
3. Угрин Іван Михайлович
✅ Торговиця:
1. Шинкарук Дмитро Ігорович
2. Івасюк Іван Іванович
✅ Чернятин:
1. Боднарчук Василь Михайлович
2. Барик Роман Іванович
3. Матіїв Наталія Василівна
4. Матіїв Оксана Анатоліївна
5. Боднарчук Роман Дмитрович
✅ Чортовець:
1. Оробець Теодор Іванович
2. Гринюк Ореста Іванівна
3. Олійник Михайло Романович
4. Озарко Михайло Михайлович
✅ Ясенів-Пільний:
1. Мандрик Микола Миколайович
2. Болотенюк Микола Миколайович
3. Шкварок Михайло Михайлович
4. Андрухович Михайло Дмитрович
5. Матієк Степан Петрович
6. Тутак Іван Іванович

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!