Про це політик розповів у соцмережі Фейсбук:

Черговий рубіж подолано – доктор політичних наук.

26 листопада в Інституті політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса НАН України відбувся прилюдний захист дисертації «Сучасний український націоналізм: політологічні аспекти трансформації парадигми».

Він далеко не був подібний на легку наукову прогулянку!… Після глибокоі і всесторонньої наукової дискусії, що тривала більше трьох годин, прийнято одноголосне рішення (17 – «за») – присвоїти Сичу Олександру Максимовичу науковий ступінь доктора політичних наук за спеціальністю 23.00.01 – теорія та історія політичноі науки.

Це був складний шлях і мені його допомагали долати багато рідних мені людей та колег і однодумців.

Дякую Інституту політичних та етнонаціональних досліджень ім І.Ф. Кураса НАН України, провідній науковій установі політологічного профілю у державі, за можливість пройти у її стінах докторантуру, підготувати та захистити докторську дисертацію!
Дякую рідній Альма-матері, Прикарпатському національному університету імені Василя Стефаника, за отримані в його стінах фундаментальні знання!

Дякую науковому консультанту проф., члену-кореспонденту НАН України Микола Михальченко за мудрі поради – саме за Вашою пропозицією опрацьовано концепцію раціонального націоналізму.

Дякую всьому складові спеціалізованої вченої ради Інституту за увагу до мого дослідження, а особливо голові проф. Войналовича Віктору Анатолійовичу, заступнику голови проф. Зеленько Галині Іванівні, секретарю проф. Калакурі Олегу Ярославовичу за мудрі порадили і допомогу в підготовці дисертаційної роботи до захисту.

Дякую офіційним опонентам проф. Бабкіній Ользі Володимирівні, проф. Вдовичину Ігорю Ярославовичу, проф. Круглашову Анатолію Миколайовичу за глибокий і предметний аналіз моєї роботи та влучні зауваження!
Найбільше дякую моїй дружині, дітям та внукам, бо тисячі годин часу та енергія, віддані дисертаційному дослідженню у вечірні години, вихідні та святкові дні – це час, забраний у вас і тепло, заборговане вам!!!

Світлина від Олександра Сича.

Світлина від Олександра Сича.

Світлина від Олександра Сича.

Світлина від Олександра Сича.

Світлина від Олександра Сича.

Світлина від Олександра Сича.

Світлина від Олександра Сича.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!