скрипничук

Та не про найнижчу в Європі заробітну плату, не про найвищий рівень корупції, не про важкі умови бізнесу, не про свавілля судової та правоохоронної системи йшлося обласному начальству.

Обурення Скрипничука викликав намір призначини на посади в майбутньому уряді України кількох іноземців. Ах, я це травмувало чутливу душу обласного голови, як принизило його почуття власної гідності. Української гідності!

«Страх Божий і більше нічого!” – бідкається Скрипничук. Таке враження, що в уряд хочуть запросити якихось монстрів з країн, де офіційно сповідують сатанізм, а найняті урядом іноземні менеджери (звичайні менеджери, наголошую) ставлять перед собою першочергове завдання – знищити в Україні (не більше-не менше) всі ознаки християнства та запровадити ритуальний канібалізм.

Хоча, можливо пан Скрипничук саме так і вважає. «Не запрошуйте з Африки!» – звертається він до «доблесних верховних вождів» (а саме так воліє називати керівництво держави голова Івано-Франківської обласної ради, певно вважаючи самого себе вождем обласним).

Може з Африки й не потрібно, бо крім бананів, горил і великих злих крокодилів там нічого й немає (стереотип такий). Але наскільки відомо планується запросити в уряд спеціалістів з Грузії, Литви та США. Не знаю, що там було у пана Скрипничука в школі з географії та яким премудростям навчали його на факультеті російської філології в педагогічному інституті, але можливо саме зараз час відкрити автору 50-ти наукових праць очі на повідомити, що жодна з цих трьох країн не знаходиться в Африці.

А ще Василь Скрипничук заявив, що не можна так знущатися над народом. Виникає слушне питання. В чому знущання? В тому, що хочуть запросити фахівців, які не вбудовані в українську корупційну систему?