Спочатку очільник Прикарпаття вивчав питання Домбровського кар’єру, потім відвідав ТОВ “Карпатнафтохім”, пишуть Версії з посиланням на  Фіртку.

Зокрема, Денис Шмигаль поцікавився, чи є у підприємства стратегія розвитку, стабільність, інвестиційні плани та яка забезпеченість робочими місцями.

«Ми вже від 2017 року стабільно працюємо, нарощуємо наші об’єми виробництва. Ми зараз переробляємо близько 50-52 тисяч тон соляної суміші на місяць. Люди мають роботу. Щодо екології на підприємстві є сучасні установки для очищення води. На даний час всі нормативи щодо цього питання в порядку», – говорить директор підприємства Іван Підсадюк.

Щодо робочих місць, керівник каже, що відчувається дефіцит інженерних кадрів.

«Дуже багато спеціалістів їде закордон», – додав Іван Підсадюк.

Нагадаємо, нещодавно відбулися відкриті слухання, на яких розглянули проект інвестиційної програми ТОВ «Карпатнафтохім» на 2019 рік з централізованого водопостачання та водовідведення. Сумарна вартість заходів інвестиційної програми становить 1 млн 64 тис. гривень без ПДВ. Уся сума – власні кошти підприємства.


Довідково:

ТОВ «Карпатнафтохім» – це сучасне високотехнологічне підприємство, єдиний в Україні виробник етилену, пропілену, бензолу та інших органічних та неорганічних речовин – продуктів нафтопереробки.

«Карпатнафтохім» забезпечує потреби внутрішнього ринку, і при цьому більше 70% продукції виготовляється на експорт.