Відтак, голова Верховної Ради України Володимир Гройсман направив вітання депутатському корпусу Івано-Франківської обласної ради VII скликання з набуттям повноважень, повідомляють Версії з посиланням на Фіртку.
«Ця висока довіра покладає на вас величезну відповідальність за долю територіальних громад, їх мешканців, за мир, спокій і стабільність у вашому регіоні. Звертаюсь до кожного з вас, до політичних сил, які ви представляєте: будьте виваженими й толерантними в робочих дискусіях та при прийнятті рішень, плекайте нашу молоду державність, а головне – будьте патріотами своєї землі», – сказано у привітанні Голови ВРУ.

«Вам доведеться вирішувати надважливі завдання сучасного історичного розвитку нашої держави. Насамперед, ідеться про продовження процесу децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування , об’єднання територіальних громад вашої області з метою зробити їх потужними, спроможними і самодостатніми», – зазначив Володимир Гройсман, звертаючись до депутатського корпусу Івано-Франківської обласної ради.
Він також висловив сподівання на подальшу співпрацю обласної ради з парламентом, на підтримку законодавчих ініціатив щодо децентралізації влади.

Нагадаємо, сьогодні на засідання обласної ради було повідомлено про замінування приміщення міської ради.