Зараз велосипедисти готуються проходити кваліфікацію. До цього вони вже подолали всі бревети 2018 року – велозаїзди на 200, 300, 400, 600 та 1000 км. Попереду найважливіша гонка – «Париж – Брест – Париж», пишуть Версії.

Культовий бревет проходить раз на чотири роки і в ньому жодного разу не брали участі велосипедисти з Івано-Франківська.

«Моя мета – побачити вживу це грандіозне дійство. І дуже хочу, щоб в турнірній таблиці вперше з’явився напис «Івано-Франківськ»», – відмітив Володимир Чернишенко.

Франківці вже три роки поспіль долали всі бревети на 200, 300, 400 і 600 км і здобували звання суперрандоннерів. Цьогоріч велосипедисти здолали і 1000 км. Володимиру для цього знадобилось 69 годин, Христині – 73.

Марафону передували виснажливі тренування і ретельна підготовка. Якість українських, польських, словацьких доріг, розмаїття погодних умов, різкий контраст нічних та денних температур, понад 20 годин в сідлі без сну, три доби життя на велосипеді – і це далеко не все, через що пройшли франківські рандонери, долаючи цю дистанцію, щоб стати учасником бревету «Париж – Брест – Париж».

Найбільший дискомфорт франківським велосипедистам створювали примхи погоди.

«Був момент, коли через вітер та дощ просто переставали крутитися педалі», – відмітила Христина Зеленчук.

На участь у легендарному і культовому бреветі планети «Париж – Брест – Париж» франківським відчайдухам потрібно по 1000 євро.