Йому вдалося попрацювати з двома мерами – Віктором Анушкевичусом та Русланом Марцінківим. Чий стиль керівництва йому ближчий?

Журналісти “викликали” “На кавйор! До народу!”  головного комунальника Івано-Франківська Михайла Смушака. Він розповів про роботу, політичні амбіції – посаду мера чи міністра та яку “ціну” доводиться “платити” займаючись комунальними проблемами міста, затрачаючи багато часу.

“Страшно навіть подумати, що на посаді директора вже сьомий рік закінчується. Якщо згадати, що можна було зробити? Є таке поняття, як втрачені можливості, то інколи задумуєшся, чи варто було свого часу погоджуватися на цю роботу і не йти в іншому напрямку”, – розповів Михайло Смушак й додав, що “не мріяв бути комунальником і в страшному сні таке не снилося”. Натомість, в юності мріяв бути юристом, потім працювати в архітектурному напрямку. В комунальну сферу Михайло Смушак потрапив в 2007 році, коли працював в університеті і паралельно писав кандидатську дисертацію. Тодішній заступник міського голови Олександр Дерев’янко запропонував йому писати програми, гранти для управління житлово-комунального господарства і Смушак погодився.

Михайлу Смушаку вдалося попрацювати з двома мерами – Віктором Анушкевичусом та Русланом Марцінківим. В кожного свій стиль керівництва.

“Насправді і Віктор Андрюсович і Руслан Романович – це самодостатні люди, які дуже багато досягли в житті. Не кожна людина може бути обрана міським головою. Віктор Андрюсович два рази був, Руслан Романович теж, думаю, буде два рази, як мінімум. Вони різні керівники і кожен по-різному підходить до роботи. Якщо Руслан Романович більше бере на себе обов’язків: і економіку, культуру, медицину, комуналку. То стиль Віктора Андрюсовича відрізнявся – у нього були заступники, він їм доручав роботу і питав з них. Зараз Руслан Романович більше на себе взяв, я не знаю, як він з тим всім справляється. Якщо говорити з ким легше? І тоді і зараз були і є якісь проблемні моменти і вони вирішувалися інколи складно, інколи простіше”, – додав Михайло Смушак.

Щодо амбіцій на посаду міського голови Михайло Смушак скромно відповідає, що зараз таких передумов нема. Проте, відзначає, що кожен, хто працює має за мету розвиватися і себе реалізувати.

“Абсолютно зараз нема таких передумов, щоб я став мером. (- А міністром?, – журналіст)
– В уряді Зеленського – не знаю. Звичайно, що кожна людина, яка працює, вона хоче рости, розвиватися і реалізовувати себе. Якщо ти йдеш на якусь роботу – ти повинен розуміти, що ти можеш дати – не взяти для себе, а дати”, – відповів директор департаменту житлової, комунальної політики і благоустрою Івано-Франківська.

Більше про життя і роботу Михайла Смушака і програмі “НА КАВЙОР! До народу!”.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!