http://ukranews.com/uploads/news/2015/11/25/13/5ded19e2ed391360ab5dca0d5cbdd644c8e87bbf.jpg

Про це на прес-конференції повідомив член оргкомітету, засновник мистецького проекту Folk Ukraine Ігор Добруцький, пишуть Версії з посиланням на Українські новини.

Ялинка буде з того ж місця, з Івано-Франківська, з тією ж гори. В тому році ми майже добу її звідти” звільняли “. Цього разу ми підготувалися краще, зробили дорогу і, про всяк випадок, у нас є вертоліт МНС, який може вивезти її. Ми плануємо 5 грудня привезти ялинку і показати всім, як вона буде в’їжджати на територію Києва“, – сказав він.

За словами заступника голови Київської міської державної адміністрації Ганни Старостенко, новорічні свята організовані за рахунок партнерів Оргкомітету.

На сьогоднішній день з бюджету міста не витрачено і не буде витрачено жодної копійки на ялинку, на ілюмінацію, сцену, звук, світло. Це все роблять наші партнери … Ми витрачаємо гроші з бюджету тільки на покупку подарунків для дітей пільгових категорій (близько 70 тис.) і на покупку для них квитків на дитячі новорічні вистави“, – сказала вона.

Добруцький також зазначив, що транспортування ялинки з Івано-Франківська до Києва буде коштувати організаторам близько 28 тис. гривень, а саме дерево – 12,6 тис. гривень.

Як повідомляло агентство, Київміськадміністрація має намір встановити новорічну ялинку на Софійській площі 19 грудня.