Дєд
“Я запросив вас, щоб ви натиснули на нашу владу, щоб нам надали буса, щоб возити допомогу бійцям АТО. Я до Гончарука два рази звертався, він мене попросту виганяє з кабінету. Я питаю його ” Ти приватизував кабінет?”. Мовчить. Тому прошу у вас про допомогу. А як нє, то з Одеси дайте буса”.

На що Саакашвілі відповів “Добре”, а потім зазначив, що таким людям потрібно допомагати. “Треба їх почути, поспілкуватися з ними.” Чи почув голову Одеської ОДА, голова ОДА франківської? З цим питанням “Версії” звернулися до самого Олега Гончарука.

Пан Гончарук люб’язно відповів на наші питання і зазначив, що ніколи не відмовляв волонтерам. Неодноразово власним коштом надавав пальне. Що ж до надання транспорту, то теж відмов з його боку не було. Єдине, що іноді він просив волонтерів знайти пальне, бо ресурси і його, і ОДА обмежені.

Також Олег Гончарук зазначив, що він проти “махновщини” в питанні волонтерства і прибічник того, щоб допомога була централізована. Тобто, вантаж має відправлятися, коли зібрано допомоги кілька тон, а не два мішки.

Що ж до згаданого чоловіка, то голова ОДА сказав, що знає, що того звати Ярослав Петрович і всі звинувачення Ярослава Петровича на свою адресу категорично відкинув, назвавши це вигадкою.