Сьогодні, 6 червня, в День журналіста у конференц-залі львівського інформаційного агенства ЗІК відбулася презентація книжки есеїв “Гори і люди” франківського (і львівського) журналіста Богдана Скаврона.
Проце на сврїй сторінці у ФБ повідомила головний редактор у IA ЗІК Тетяна Вергелес.

“Оце я розумію День журналіста: провели презентацію (першу!) книги “Гори і люди” Богдана Скаврона – журналіста, письменника, поета (а я наполягаю, ще й барда), який має власний почерк, камерний і, водночас, сильний. Його у житті поковбасило: від поезії до кримінальних репортажів, від криміналу до тонких струн нарисових оповідань – і далі знов в якісь (хоч вже й не кримінальні) розслідування. Здається, в його текстах немає зайвих слів – все до ладу, без зайвого слова. Перший абзац кожної доброї історії такий, що інтригує, але не обманює, запрошує, але не затягує, бо з перших же речень йдеш на всі ці його пригоди добровільно, охоче, з відкритими очима.

Говорили, звісно, й про журналістику. І це так класно – що саме у День журналіста. Такий собі випадковий майстер-клас без менторства, а тихим і дуже “своїм” голосом Богдана Скаврона”, – написала Тетяна Вергелес.

“Версії” вітають Богдана Скаврона з виходом довгоочікуваної книжки!