Про це пані Ралдугіна розповіла на своїй сторінці у Фейсбук,  пишуть Версії з посиланням на   WestNews.

“Перше, що вразило дуже неприємно – це сміття (пластик) – мабуть всі вже знають скільки його в річці Теребля, саме вона тече повз с. Синевирська Поляна, але сміттям (п/е пакети, що забилися між корінням) також вкритий пагорб на краю подвір’я відразу за КПП на якому беруть платню за проїзд/прохід на озеро”, – пише жінка.


Також, вона поскаржилася на загазованість повітря по дорозі до озера, адже вранці місцеві мешканці довозять нагору на квадроциклах свої клунки.

“Навесні земляні жаби всі чимчикують до води – ну така в них природа! Так от – зранку вся дорога вкрита жабами – і кількість розчавлених просто вражає! На зворотній дорозі побачила, що дирекція НПП таки цим “стурбована” – є людина яка спеціально ходить по дорозі і згрібає бідних дохлих жаб у траву при дорозі, щоб не травмувати ніжні душі туристів!”, – обурюється Оксана Ралдугіна.

“Складається враження, що НПП Синевир ставить перед собою єдину задачу – здерти якнайбільше грошей із своїх гостей та й по всьому. Отак у мене єдине неприємне враження за всю подорож – це перебування на Синевирі – більше туди ніколи не поїду!”, – додала вона.