Стало відомо, що Городенківським відділом прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні щодо жителя Городенківського району, який зберігав з метою збуту наркотичні засоби. У ході проведення санкціонованого обшуку 9.03.2017 за місцем проживання зловмисника виявлено та вилучено понад 200 кілограм марихуани та значну кількість макової соломки.

До поліції поступила інформація від місцевих мешканців про незаконне виробництво наркотичних речовин.

 

“8 березня 2017 року звернулася жителька села про те, що житель села вирощує та займається незаконним збутом заборонених речовин. Вчора проведено обшук в ході якого вилучено 5 полімерних пляшок з насінням схожим на коноплю, 2 м’ясорубки, сита. 20 літровий бідон з перемеленою масовою соломкою. На подвір’ї вилучено 265 банок з подрібненою речовиною, схожою на марихуану”, – деталізує начальник Управління карного розшуку ГУНП в області Роман Чекмарьов.

Також вилучено кришки та банки, що свідчить про виробництво та збут заборонених речовин.  Вирощував коноплю громадянин на березі річки. На даний час проводяться заходи по місцю встановлення перебування громадянина.

“Що стосувалося самого слідства, по результатами вилучення на чорному ринку вартість становить близько 400 тисяч доларів США. Здивували жахливі умови його проживання”, – додає начальник Городенківського відділення поліції Сергій Смижук.

Раніше обвинувачений вже притягувався до відповідальності. За інформацією від односельчан, чоловік ні з ким стосунків не підтримував.
Відомо, що чоловік змушував свою дружину до незаконного збуту наркотиків.

Обвинуваченого ще не затримали, йому інкримінують ст. 307 ч. 3.

Нагадаємо, Мешканець Городенківського району заховав у землі 200 кг наркотиків (фото)