Результат пошуку зображень за запитом "гральні автомати"

За результатами розслідування до суду скеровано обвинувальні акти у 2 кримінальних провадженнях, одне з яких – про вчинення злочину організованою групою. Так, 30.01.2018 прокуратурою області скеровано у Яремчанський міський суд для розгляду по суті обвинувальний акт щодо організованої групи, учасники якої впродовж жовтня-грудня 2016 року у місті Яремче по вулиці Свободи організували та утримували заклад, у якому за допомогою комп’ютерного устаткування та відповідного програмного забезпечення надавали послуги у сфері грального бізнесу та отримували грошові кошти за надання можливості здійснення азартної гри (ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 203-2 КК України).

Вироком суду від 15.03.2018, який набрав законної сили, 2 учасників організованої групи засуджено за вчинення інкримінованого злочину до покарання у вигляді штрафу розміром 127 500 грн кожному. Щодо третього учасника групи, який переховується від органів досудового розслідування, матеріали виділено в окреме провадження, розслідування зупинено.

Крім цього, Тисменицькою місцевою прокуратурою спільно з працівниками Управління СБ України в області та відділу протидії кіберзлочинам в області у рамках кримінального провадження, розпочатого 07.11.2018 за ч. 1 ст. 203-2 КК України, 15.11.2018 проведено санкціоновані обшуки, в ході яких у місті Бурштин задокументовано та припинено діяльність грального закладу.

Під час обшуку вилучено 15 одиниць комп’ютерної техніки. У провадженні досудове розслідування триває, призначено ряд судових експертиз, вирішується питання щодо повідомлення про підозру.

Загалом у кримінальних провадженнях щодо зайняття гральним бізнесом, розпочатих у 2018 році, вилучено 122 одиниці комп’ютерної техніки, 3 касові апарати, 3 гральні апарати, грошові кошти на суму понад 26 тис. грн, пишуть Версії з посиланням на прес-службу прокуратури Івано-Франківської області.