Близько 200 танцюристів представлять різноманітні хореографічні композиції та хореографічні школи Івано-Франківська.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/d/s/dsc_2012_32e6c.jpg

Серед танців, які зможуть побачити глядачі, як всесвітньовідомі сальса чи хіп-хоп, так і абсолютно нові для України, як лінді хоп (своєрідний вид свінгу, який виконується під джаз; це соціальний танець без жодних вікових обмежень учасників).

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/d/s/dsc_2021.jpg

За словами організатора заходу, представника студії сучасних танців «MixStyle» Ігоря Крицака, Франківськ щороку піднімає свій танцювальний рівень.

«Ми хочемо бути столицею спорту, столицею активностей і танцювальних заходів. Ми хочемо, щоб Європа приїжджала до нас, а не ми до них. В нас дешево, в нас є гори, чудове свіже повітря. В нас гривня, а не євро. Їдьте до нас і ми створимо всі умови», – зазначив Ігор Крицак.

Бажаючі зможуть повчитись танцювальних па зможуть на майстер-класах, які проводитимуться під час Open Dance Day.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/d/s/dsc_2014_325ea.jpg

Організатори зазначають, що дійство спрямоване перш за все на популяризацію танців, щоб молоде покоління бачило і розуміло, що Франківськ нічим не поступається навіть світовим школам танців і цьому виду «спортивного мистецтва» можна навчитись, не виїжджаючи за кордон.

Початок о 17 годині. Організатори закликають не лякатися жодних погодних умов, адже на Open Dance Day буде тепло.

Наступний заплановане масштабне танцювальне дійство – це презентація танцю міста. Попередньо планується його станцювати 20, або 21 червня. Також цього року на Прикарпатті планується організація танцювального табору.