Про це в своїй статті для видання Подробности пише екс-керівник ЦТРС Збройних сил України Василь Хмелевський.

«До 2014 року Анатолій Гриценко, розповідаючи про своє військове минуле, неодмінно підкреслював, що він – полковник авіації, нібито розбирається у всіх типах літальних апаратів часів СРСР і часто нагадував про золоту медаль Київського вищого військового авіаційно-інженерного училища. А тепер перестав, заявляє, що «таких фахівців у нас надлишок», і що усвідомив – «його місце не там» (на Донбасі – ред.). І не випадково», – розповів експерт.

Пов’язане зображення

«У ВПС добре пам’ятають, скільки літаків і вертольотів втратила Україна за часів керівництва оборонним відомством полковником авіації Гриценко. Саме при ньому порізали на металобрухт останній бомбардувальник Ту-22М3, який за своїми характеристиками міг стати основою для стримування будь-якого супротивника. Саме при Гриценко, за оцінками Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, ВПС втратили 192 бойових літака і 56 вертольотів», – заявив аналітик.

«Добре дісталося при Гриценкові і «природним ворогам»ВПС – військам ППО. За даними того ж КНДІСЕ під час перебування Гриценка міністром оборони, зі складу ЗСУ було виведено 248 ЗРК і 18 ракетних комплексів. А згідно з його директивою від 1 січня 2007 року, припинив своє існування єдиний в країні друкований орган Міноборони, що освітлював події в області авіації і ракетобудування, газета «Крила України». Все це зірочки «за збиті» на борту Мерседеса міністра оборони Гриценка», – підсумував Василь Хмелевський.