Результат пошуку зображень за запитом карєр стриганці

Зустрічі співвласника та директора «Стриганецького кар’єру» з жителями сіл через протести з приводу початку будівництва нового виробничого комплексу з випалу вапна відбулися в селах Довге і Стриганці Тисменицького району, на території яких пролягає кар’єр. Окрім керівництва та близько двох сотень жителів сіл в обговоренні взяли участь екологи та власник аналогічного підприємства з Італії, – пишуть Версії з посиланням на Суспільне Карпати.

На початку зустрічі в селі Довге та селі Стриганці представники керівництва кар’єру розповіли жителям про те, як працюватимуть печі та фільтри на підприємстві. Житель села Стриганці Михайло Корженовський виступив з заявою, що жителі категорично проти будівництва печей на території сіл.

“Якщо якийсь населений пункт погоджується на таке будівництво, – допоможіть їм, хай дадуть їм ділянку, хай вони побудують, а звідси тільки вивозять. Заваліть протягом тижня те, що побудували, втягніть 84 сваї, за собою приберіть. Ви вивозите і ми не маємо до вас жодних претензій”, – заявив Михайло Корженовський.

Голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко запевняє, що при дотриманні жорстких екологічних вимог робота кар’єру не буде приносити шкоди здоров’ю населення.

“На підприємстві вже по проекту ми побачили дуже потужну систему фільтрів, яка буде вловлювати пил – це найбільша загроза саме від цього виробництва. Таким чином ми бачимо, що найбільша загроза для довкілля – потрапляння цього пилу в навколишнє середовище, буде мінімізована”, – відзначила Тетяна Тимочко.

Жителі села Стриганці кажуть, що продовжать перекриття дороги поки питання з будівництвом на території кар’єру не вирішиться остаточно.

Нагадаємо, 27 січня жителі села Стриганці заблокували рух п’яти автомобілів бетономішалок, які їхали з місцевого кар’єру. Перекриття продовжується надалі.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!