Більше 5 тонн продуктів розвезли волонтери для літніх людей, багатодітних сімей, людей з інвалідністю, переселенців та для тих, хто опинився у скрутному матеріальному становищі. Допомагають активісти також і дітям з Містечка милосердя святого Миколая та Центру соціально-психологічної реабілітації – було завезено 95 продуктових пакетів, пишуть Версії.

Ініціатор створення та реалізації проєкту «Рука допомоги», голова ГО «Спільними Зусиллями», депутат Івано-Франківської міської ради Віталій Мерінов каже, що зараз важливо об`єднатись і допомогти усім, хто цього найбільше потребує.

«Закликаємо приватних підприємців долучатись до цієї доброї справи. Та всіх іванофранківців надавати нам інформацію про людей, яким потрібно допомогти: 099 080 38 06‬», – говорить Віталій Мерінов.

Активісти ГО «Спільними Зусиллями» дякують за співпрацю онлайн супермаркету «ЖІВА». А також іншим партнерам: хлібокомбінату «ЦАР ХЛІБ», виробнику молочних продуктів «Lactalis Ukraine», ТМ «Вам», депутату міської ради Ковальчуку Миколі, депутату ВРУ Мулику Роману, Паранюку Ярославу та Сікорі Ярославу.

«Разом ми зможемо зробити ще багато добра», – каже Віталій Мерінов.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!