Відбулося виїзне засідання громадської ради при екологічній інспекції

Про це на своїй ФБ-сторінці написав голова  громадської ради, Ростислав Гудзінський.

Про це інформують Версії

Відбулось виїздне засідання громадської ради при ДЕІ області. Участь в ньому, окрім членів ради, прийняли представники громадськості, ЗМІ та представники держекоінспеції. Було розглянуто наступні питання:

1. Незаконні забудови в рекреаційний зоні  Івано- Франківська (міське озеро) та законні шляхи вирішення цієї проблеми.
Члени ради одноголосно ухвалили рішення звернутись із заявами до право- та природоохоронних органів, до міської ради Івано-Франківська з метою припинення всіх робіт по забудові та зобов’язати раду звернутися до суду щодо вилучення на користь громади цих об’єктів з подальшою їх добудовою та у коефіцієнті 70% на 30%. Квартири продати на відкритих аукціонах та безкоштовно роздати учасникам АТО і малозабезпеченим громадянам.

2. Сільськогосподарська культура “Борщовик”, чи бур’ян паразит? Методи боротьби з ним. Прийнято рішення звернутись до міністерства АПК та екології, науковців з метою визначення призначення цієї небезпечної рослини та методів боротьби з нею.

3. Взаємодія з ДЕІ та інших правоохороних органів з  громадськими інспекторами з охорони довкілля, громадськими організаціями та громадськими активістами, які займаються попередженням правопорушень в екологічній сфері.

Ростислав Гудзінський та заступник керівника ДЕІ Чукор Б.Б. роз’яснили  присутнім алгоритм дій під час виявлення порушень та повноваження ДЕІ