Сьогодні, 2 березні, громадські активісти, ветерани АТО навідалися на івано-франківський військовий ліспромкомбінат, вимагаючи зустрічі з керівником підприємства Петром Гриником. Активісти звинувачують керівника лісгоспу у численних зловживаннях та в намірах розвалити підприємство. 

Зустрітися з керівником ліспромкомбінату не вдалося, оскільки (за словами його заступника) він перебував в службовому відрядженні. Активісти звернулися до заступника з вимогою донести свою позицію до Петра Гриника.

Секретар громадської ради при івано-франківській екологічній ОУДМГ Петро Матейко розповів на тому, що головне завдання активістів донести свою думку до голови ОДА, з тим, щоб вберегти ліспромкомбінат від знищення.

«Громадськість Прикарпаття має інформацію про те, що керівник військового лісгоспу Петро Гриник робить все для того, щоб знищити дане підприємство шляхом блокування його структурних підрозділів. Тому ми, як представники громади, будемо домагатися того, щоб дана особа була звільнена з займаної посади», – наголосив Петро Матейко.

Потім відбулася зустріч активістів з головою івано-Франківської обласної державної адміністрації Олегом Гончаруком, який повністю підтримав вимоги активістів і зазначив, що звертатиметься до керівництва Міністерства оборони з вимогою звільнення Петра Гриника з займаної посади.

«Коли Петра Гриника призначали, я був категорично проти. Йому все ж дали можливість налагодити роботу, але цього не сталося. Хочу наголосити, що це єдиний з керівників підприємств області, котрий жодного разу (від часу свого призначення) не зустрічався з керівництвом ОДА», – зазначив Олег Гончарук.

Головний редактор громадсько-політичного видання «Голос» Віталій Чорненький звернувся до голови ОДА Олега Гончарука з проханням звернутися до військового прокурора щодо перевірки діяльності Петра Гриника та причетності його до вчинення кримінальних правопорушень та причетності до корупційних дій. Голова ОДА дав обіцянку це зробити.

Активісти передали голові ОДА Олегу Гончаруку звернення з такими вимогами: Вжити вичерпних заходів задля збереження цілісності та ефективності військового ліспромкомбінату, звільнити з посади в.о. керівника ДП «Івано-Франківський військовий лісопромкомбінат» – Петра Гриника, призначити позачерговий аудит на підприємстві задля виявлення порушень вимог законодавства та визначення розміру нанесеної шкоди державі.