Три громадські організації Івано-Франківська оприлюднили відкритий лист до міськвиконкому та міської ради. Активісти вимагають заборонити проведення абортів у міському пологовому будинку.

 

Підписантами листа стали голови ГО «Івано-Франківський християнський рух за життя», «Спілка християнського відродження» та «Клич».

«Життя людини починається з моменту злиття мембран статевих клітин її батьків, тобто з моменту зачаття, — йдеться в листі. — Не існує принципової різниці між вбивством ще не народженої та вбивством вже народженої людини. Згідно з даними медицини (зокрема, результатами ультразвукових досліджень та внутрішньоутробних оптичних зйомок), дитина, яку абортують, зазнає таких самих страждань, як і доросла людина, яку тортурами доводять до смерті».

«Просимо Вас, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», при укладанні (пролонгації) договору найму (оренди) з ТОВ «Гал-Діагност» в пологовому будинку міста Івано-Франківська, що є комунальною власністю територіальної громади міста, окремою статтею договору встановити обмеження щодо заборони проведення абортів різних форм (хірургічних, медикаментозних, таблетованих)», — звертаються автори листа до міськвиконкому та міської ради.

За словами авторів, 98,3 % мешканців Івано-Франківська сповідують християнство. А дітовбивство в утробі матері, за вченням Христа, є одним з найбільших гріхів, що кличе про помсту до неба. Тому аборти в приміщеннях, які є в комунальній власності, є образливими і неприпустимими.