Його кандидатуру до складу Ради громадського контролю при НАБУ подала ГО “Антикорупційна гвардія”. Всього на входження в Раду претендують 56 кандидатів, при тому Роман Кобильник в цьому списку є єдиним представником від Прикарпаття. Шляхом онлайн-голосування з усіх кандидатів буде відібрано15 членів Ради громадського контролю. Про це пишуть Версії з посиланням на Курс.

Для того, щоб проголосувати, необхідно буде авторизуватись на сайті НАБУ за допомогою мобільного телефону та/або електронної пошти. Онлайн-голосування проходитиме на сайті НАБУ (https://nabu.gov.ua/voting/) 31 травня 2017 року з 9:00 до 21:00.

Як пояснює Кобильник, у разі проходження до Ради громадського контролю він ставить перед собою мету дати можливість НАБУ як головному антикорупційному органу країни працювати ефективно і незаангажовано.

“Українське суспільство має відчути реальну боротьбу з корупційною системою на усіх рівнях. Водночас потрібно позбавити впливу на НАБУ з боку представників олігархічних та корупційних груп і перешкодити потраплянню в її ряди непрофесійних працівників. Тому представники Ради громадського контролю входять до дисциплінарної комісії та мають інші широкі повноваження щодо діяльності Національного Антикорупційного Бюро України”, – відзначає Роман Кобильник.