“За даними Укргідрометцентру, 13 липня в Україні, крім західних областей, грози, в східній частині подекуди град, у центральних, південних та східних областях пориви вітру 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий)”, — ідеться в повідомленні рятувальників.

Крім того, 13 липня на річці Прип’ять у створi поста Рiчиця відбуватиметься подальше перевищення небезпечної позначки затоплення сільгоспугідь, господарських споруд, присадибних дiлянок в окремих прирiчкових населених пунктах Ратнiвського району на Волині. Упродовж дня на рiчках басейнiв Сяну та Днiстра на Львiвщині та Прикарпатті очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,3-1,3 м. При значних дощах можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку.

Також на річці Стрв’яж бiля села Луки Самбiрського району Львiвщини можливий початковий вихiд води на заплаву. У зв’язку з опадами, мiсцями значними, 13 липня на рiчках басейнiв Прута i Сiрету очiкується змiна гiдрологiчного режиму з пiдвищенням рiвнiв води на 0,2-0,7 м. У гiрських районах iснує загроза сходження селевих потоків, пишуть Версії з посиланням на Суспільне.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!