В рамках відзначення 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка Івано-Франківська обласна організація ПАРТІЇ РЕГІОНІВ спільно з Косівським громадським об’єднанням «Духовно-освітній центр» у листопаді 2013 року дають старт новому гуманітарному проекту «Подаруй дітям любов до читання книг», який діятиме до травня 2014 року.

Його учасниками стануть учнівська молодь, педагогічна й батьківська спільнота, працівники закладів культури Прикарпаття.
Започатковуючи цей гуманітарний проект, організатори ставлять собі на меті, в першу чергу, підвищення освітнього, культурного та духовного рівня населення. Об’єднання зусиль всіх зацікавлених сторін, активу територіальних громад сприятиме спільному вирішенню виховних завдань серед молоді. Реалізація проекту допомагатиме формуванню громадської думки в напрямі державотворення, набуттю підростаючим поколінням досвіду громадської роботи.

«Популяризація книги, вшанування пам’яті відомих людей минулого – це ті ідеї, заради втілення яких у реальність нашого життя в якості основоположних принципів започатковується гуманітарний проект, що має об’єднати зусилля громад для досягнення найкращого результату», – відзначив голова Івано-Франківської обласної організації Василь Чуднов.

Очільник прикарпатських регіоналів також відмітив, що в рамках реалізації проекту «Подаруй дітям любов до читання книг» у населених пунктах області буде організовано проведення загальносільського конкурсу «Найкращий читач року», читацьких конкурсів у межах школи, класу, вулиці, присілку.

«Вчителями-філологами буде сформований та оприлюднений список рекомендованої літератури з програми позакласного читання. Учасники конкурсу повинні будуть прочитати книжки й завести читацькі щоденники, в яких не лише відобразити зміст прочитаного, а й висловити своє особисте до нього ставлення. В результаті аналізу підготовлених щоденників спеціальним журі відбудеться визначення переможців, яким під час урочистих загальношкільних лінійок, батьківських зборів вручать призи», – розповів Василь Чуднов.