Результат пошуку зображень за запитом "українські колядки"

Журналісти побували у селі Кривому повіту Марамуреш. Саме там мешкає кількатисячна українська діаспора, яка старанно оберігає національні традиції. На свято коляди до Кривого з’їхалися чимало фольклорних колективів. Були там і гості з Верховини – ансамбль “Гуцульські дівчата”.

Молитися і колядувати українською місцеві школярі навчаються в школах на уроках релігійного виховання. Учнівський хор є постійним учасником фольклорних фестивалів. У гірських селах збереглася традиція колядувати від хати до хати, пишуть Версії з посиланням на.

Вже кілька років поспіль у місцевому народному домі відбувається велике свято коляди, яке збирає найкращі фольклорні колективи з навколишніх сіл та містечок. Почесними гостями свята цьогоріч стали “Гуцульські дівчата” з Верховини. Керівниця ансамблю Ірлана Кікінчук розповідає, що в цій частині Румунії їх приймають дуже тепло.

“Ми передаємо вітання всім українцям і українським румунам про те, що Ісус народився. Для того, щоб вони славили Його во віки вічні”, – відзначила Ірлана Кікінчук, керівниця ансамблю “Гуцульські дівчата”.

“Гуцульські дівчата” – це колектив з майже 25-річною історією. Тепер на сцені вже співає четверте покоління вихованців Верховинської дитячої школи мистецтв. Своїм завданням ансамбль вважає популяризацію гуцульської музичної спадщини.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!