Виконавчий директор “Марксмен Компані” Геннадій Ахтирський заявив, що досі їхнє підприємство здійснює адміністрування Центральним ринком, пишуть Версії.

“Наша компанія на сьогоднішній день є діючим оператором Центрального ринку міста Івано-Франківська. Наше завдання – забезпечення стабільної роботи ринку, сторення умов для підприємців та покупців, сплата податків та орендної плати до міського бюджету. ТОВ “Марксмен Компані” управляє даним об’єктом згідно чинного законодавтсва”, – переконує керівник.

26 лютого правоохоронцями були проведені слідчі дії та обшук в адміністративних приміщеннях Центрального ринку Івано-Франківська.

“Ми хочемо наголосити, що слідчі дії були проведені в рамках кримінального провадждення, яке триває вже четвертий місяць. Але воно жодним чином не пов’язане з корпоративними спорами щодо прав на ТОВ “Торговий Сервіс”. Натомість, ми всі стали свідками незрозумілої ситуації. Коли попередній власник ТОВ “Торговий Сервіс” Ігор Халаменда розповсюдив маніпулятивну інформацію, що внаслідок проведення цих слідчих дій, він, буцімто, отримав адміністративне управління над Центральним ринком. Запевняю вас, що подібні заяви є вигадкою. Операційну діяльність ринку станом на сьогодні забезпечує ТОВ “Марксмен Компані”. А корпоративні спори щодо власності ТОВ “Торговий Сервіс” на сьогодні перебувають в судах. Тільки кінцеве рішення суду встановить істину і дасть можливість стверджувати про законних власників. Тому нехай цим питанням займаються правоохоронні органи. Разом з тим, вважаємо, що, розповсюджуючи подібні фейки, Ігор Халаменда має на меті дестабілізувати ситуацію. Поширена ним інформація не відповідає дійсності та має явно провокаційний характер. Вона направлена в першу чергу на дискредитацію роботи правоохоронних органів”, – заявив Геннадій Ахтирський.

За його словами, станом на сьогодні центральний ринок працює в звичайному режимі. Адміністративну діяльність забезпечує ТОВ “Марксмен Компані”.

Крім того виконавчий директор “ТОВ “Марксмен Компані” повідомив, що справа розглядається в господарському та адміністративному судах. Є ряд кримінальних проваджень за заявами з обох сторін щодо корпоративного конфлікту. Тому вчора проводили слідчі дії.

“Правоохоронці вивчили документацію. У підсумку дійшли до висновку, що наша компанія – ТОВ “Марксмен Компані” законно перебуває на території ринку і займається його адмініструванням. Ми повністю сприяли слідству. Крім того, після того, як слідство встановило, що ми працюємо на правових підставах, робота Центрального ринку відновилася в штатному режимі. Вчорашні події для нас були хорошим тестом, ми побачили, що є ряд певних людей, які хочуть дискредитувати нас та поширюють брехливу інформацію. Ці люди вчора активізувалися. Ми зробимо превентивні міри, щоб такого не допустити”, – відзначив керівник.

Він додав, що ТОВ “Марксмен Компані” займається всіма організаційними питаннями щодо функціонування ринку на підставі договорів оренди, укладених ще восени минулого року. В тому числі організовують збір коштів та сплачують податки до міського бюджету.

Нагадаємо, 26 лютого юрист Ігоря Халаменди заявив, що повний контроль за всіма приміщеннями центрального ринку Івано-Франківська належить ТОВ “Торговий сервіс”.

У ЗМІ з’явилася інформація, що на ринку 26 лютого зранку проходили слідчі дії. Працювали правоохоронці зі столиці. За повідомленням, поліція увійшла в офіс “Торгового сервісу”.

Натомість, в ТОВ “Марксмен Компані” переконують, що досі контролюють ринок. 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!