Об 11.30 біля пам’ятника “Руській трійці” відбулося урочисте відкриття свята.

Ірина Слободян, координатор проекту “День вуличної музики”, привітала присутніх з початком фестивалю й представила присутнім музикантів, які розпочали свято.

Фестиваль відкрив своїм виступом піаніст  Сергій Дубей. Різнокольорове вуличне піаніно, на якого протягом дня могли зіграти всі охочі, залишить в місті. Це подарунок від організаторів, пишуть Версії.

На вулиці Труша біля кав’ярні “Говорить Івано-Франківськ” працювала акустична локація фестивалю.

Організатори запросили виступити у Франківську іноземних виконавців, зокрема свій талант  демонстрував ірландець Джон Стокс (котрий обрав місцем постійного проживання Івано-Франківськ), та Десті Блейк з Трансільванії.

Біля пам’ятника Руській трійці відкрили Дитячу музичну локацію.

Цьогоріч дитячу локацію перенесли в нове місце, що дало змогу додати до музики(яку творили  на різних кухонних девайсах) різноманітні розважальні атракціони, чого не було в попередні роки.

Зокрема, неподалік науковими ефектами вважало містечко «Нова енергія».О 13.00 в дворику Bierkeller pub на Стометрівці розпочала роботу поп-рок локація, яку відкрив своїм виступом інструментальний колектив “White widow”.


Неподалік працювала і хіп-хоп локація, де на глядачів чекало багато правильного хіп-хопу, брейкдансу, вступи реп виконавців, танцювальні джеми і також шоу від діджея.


У парку Міцкевича працювала головна акустична локація, де виступали різні гурти.

На Стометрівці провели вже традиційний ярмарок.

Біля кінотеатру «Люм’єр» вишикувались охочі посмакувати стріт-фудом. Поруч працював бьюті-салон.

На вулиці Шевченка франківці танцювали чутливу сальсу та бачату.

Ввечері біля кав’ярні «Говорить Івано-Франківськ» виступили оркестр радості і щастя: Familia Perkalaba та команда «Пенсія».

Виступи обидвох колективів були сповнені драйву та кайфу.

Наприкінці свого виступу Familia Perkalaba запросила на сцену Ярему Стецика й вони разом виконали пісню з репертуару групи “Перкалаба” – “Льотчик”, присвятивши її фронтмену Перкалаби Андрію “Фєдоту” Федотову, який раптово помер 2 квітня 2017 року.