Закарпаття – край, вкритий горами і густим лісом, який оберігають закарпатські лісівники. 

Ліс – це найцінніше багатство нашої країни. Він дає життя, є домівкою для більшості наших рослин і тварин, захищають нас від різних небезпек, забезпечують багатьма необхідними продуктами.

Щорічно закарпатські лісівники висаджують понад 10 мільйонів саджанців та сіянців, оновлюючи площі понад 3000 гектарів.

Густий, дрімучий і непролазний ліс закінчується там, де починаються полонини – високогірні луки, куди на пасовиська виганяють корів та овець, як і сторіччя тому.

У горах небо стає ближчим, а хмари, що залишаються внизу, проносяться повз, ніби море, пишуть Версії з посиланням на Перший com.ua.

Більше – у відео Закарпатське ОУЛМГ.

«Закарпаття – це подорож горами та лісами, яка ніколи не закінчується»

Закарпаття – це подорож горами та лісами, яка ніколи не закінчується#Закарпаття – край, вкритий горами і густим лісом, який оберігають закарпатські лісівники. #Ліс – це найцінніше багатство нашої країни. Він дає життя, є домівкою для більшості наших рослин і тварин, захищають нас від різних небезпек, забезпечують багатьма необхідними продуктами.Щорічно #закарпатські_лісівники висаджують понад 10 мільйонів саджанців та сіянців, оновлюючи площі понад 3000 гектарів.Густий, дрімучий і непролазний ліс закінчується там, де починаються полонини – високогірні луки, куди на пасовиська виганяють корів та овець, як і сторіччя тому.У горах небо стає ближчим, а хмари, що залишаються внизу, проносяться повз, ніби море. Закарпаття – це подорож горами та лісами, яка ніколи не закінчується

Опубліковано Закарпатське ОУЛМГ 17 червня 2018 р.