6 червня, в Івано-Франківську відкрили перший в Україні регіональний офіс залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest, пишуть Версії.

На офіційне відкриття завітав , головний інвестиційний радник Прем’єр-міністра України Данило Білак та голови семи областей, з якими працюватиме представництво.

«Ми вже є культурно-мистецькою столицею нашої держави, а сьогодні стаємо ще й інвестиційною столицею Західної України, – відмітив губернатор Франківщини Олег Гончарук. – Перед нами відкриваються неймовірні можливості, адже ми формуємо бренд «Галичина».

Голова Ода також відмітив, що семи областям, зокрема Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій, Львівській, Волинській та Рівненській, надані можливості зарекомендувати себе, надати можливості інвестору прийти в регіон, створити комфортні умови і сприяти залученню інвестицій.

«Наша спільна позиція – без інвестицій нема динамічного розвитку наших областей, – зауважив губернатор. – Ми докладемо максимум зусиль, щоб девіз нашої платформи Єврокарпатської ініціативи звучав і перевтілювався в практичну площину.

«Хочеш займатись бізнесом – приїжджай в Івано-Франківськ. Хочеш себе комфортно почувати – приїжджай в Івано-Франківськ. Хочеш з’їсти екологічно чистий продукт – приїжджай в Івано-Франківськ».

Головний інвестиційний радник Прем’єр-міністра України Данило Білак відмітив, що Франківськ був обраний не випадково для відкриття першого в Україні регіонального представництва UkraineInvest.

«Для нас велика приємність відкривати тут наш перший регіональний офіс залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest. Ми відчуваємо великий виклик і від інвесторів, які вже тут знаходяться, і від інвесторів, які зацікавлені. Вони вже чують, що Західна Україна – чистина європейського економічного простору, – зазначив Данило Білак». – Ми відкрили наш офіс саме тут,в Івано-Франківську, бо тут налагоджена стратегія бачення і обласної влади і на місцевому рівні і є сприятливі умови з боку інших владних кіл. Інвестори дуже задоволені. Порівняно з іншими регіонами – це є форпост».

Не обійшлося і без ложки дьогтю. «Хотілося б кращі дороги», – зауважив радник Гройсмана.

«Ми на шляху», – повідомив Олег Гончарук.