Квартири в такому будинку користуються великим попитом і мають високу додану вартість.

Апартаменти розташовані в парковій зоні міста, біля центрального озера та важливих інфраструктурних об’єктів (супермаркет, аеропорт), збудовані за найсучаснішими енергозберігаючими технологіями та мають такі важливі опції екстра-класу як мультисезонний басейн, охорону, консьєрж-сервіс.

Додає привабливості Park Apartments унікальна інфраструктура, продуманий ергономічний і затишний простір всередині сучасних квартир. Вкладаючи в апартаменти певну суму, через рік в разі їх продажу отримаєте на 10,5% більше.

Важливо, що Park Apartments – інвестиція в нерухомість, яка не вимагає від власника витрат на утримання і маркетинг, може приносити дохід від здачі в оренду і в той же час дає можливість використовувати її для власного комфортного відпочинку.

Керівник відділу продажу Євгенія Іваненко відмічає, що Park Apartments – унікальна пропозиція в Івано-Франківську для людей, які цінують комфорт, затишок та високий статус житла. А ще власники житла – можуть непогано заробити.

«Окрім розташування у парковій зоні міста, біля центрального озера та важливих інфраструктурних об’єктів додає привабливості  Park Apartments й унікальний дизайн, продуманий затишний простір всередині сучасних квартир», – зазначає Євгенія Іваненко.

Якщо ви зайнята людина і не маєте можливості багато часу приділяти своєму бізнесу, то така інвестиція буде надійним джерелом прибутку.

На перші чотири квартири діє розтермінування оплати.

м. Івано-Франківськ

вул. Мазепи 144 Д

відділ продажу, кон.тел  380504334343

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!