Результат пошуку зображень за запитом "Олександр Сич"

В ході пленарного засідання чергової сесії обласної ради 13 грудня її голова Олександр Сич прозвітував про роботу у 2019 році. Для ознайомленням депутатам роздали паперові брошури з інформацією про виконану роботу. Сич розповів про прийняті рішення та виконання програм, друк української книги, перемогу депутатів з Прикарпаття у всеукраїнській олімпіаді тощо.

Він розповів, що за рік відбулося сім сесій у дев’яти засіданнях, та дві виїзні сесії і одна позачергова, яка стосувалася “формула Штайнмаєра”. Сич наголосив, що тільки Івано-Франківська обласна рада практикує виїзні сесії.

У 2019 році також видано два томи енциклопедії про ЗУНР, а у бюджеті на 2020 рік закладені кошти на третій том.

До обласної ради надійшло близько 1500 звернень від громадян, розпорядженням голови було надано матеріальну допомогу 2502 особам на понад два мільйона гривень.

Також з трибуни він розповів про причину, через яку пропустив кілька засідань у цьому році.

«І ще хочу попросити вибачення, що часто був відсутній на засіданнях, бо проходив лікування. Цього року я від 22 січня веду боротьбу з раком. Хочу підтримати всіх, хто має цю хворобу або тільки дізнався про неї», – сказав Сич, пишуть Версії з посиланням на “Галку”.

Як відомо, у червні Сич повідомив, що пройшов п’ятигодинну операцію з видалення пухлини.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!