Експрибічник Януковича Андрій Портнов

Про це повідомив у своєму телеграм-каналі сам Андрій Портнов.

«Друзі, в країні вже півтора місяця тому призначений головний прокурор, але досі немає жодних його дій у справі Майдану. Думаю, не треба робити вигляд, що питання розсмокчеться само собою. Досі в офісі прокуратури діє злочинна організація, метою якої була реабілітація осіб, причетних до розстрілів співробітників міліції і провокацій вбивств учасників Майдану, розкрадання зброї, захоплення військових частин і державних установ», — йдеться в повідомленні.

Результат пошуку зображень за запитом "Хроніки реваншу: Портнов закликав амністувати беркутівців та розпочати слідство проти учасників Революції гідності"

Портнов закликав генпрокурора публічно відповісти на питання, чому «не звільнені функціонери майданного підрозділу ГПУ, та на якій підставі триває суд над співробітниками Беркута».

Він наголосив, що необхідно оголосити амністію співробітникам Беркуту, які звинувачуються у вбивствах учасників Революції Гідності, і розпочати розслідування проти майданівців.

Нагадаємо, що Андрія Портнова пов’язують з главою Офісу президента України Андрієм Богданом і він неодноразово демонстрував значну поінформованість у матеріалах розслідувань правоохоронних органів та публікував непублічні дані, які стосуються слідства.

Джерело

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!