У більшості приміських сіл перемогли чинні сільські голови. У Вовчинцях переміг Михайло Назар, у Микитинцях – Михайло Сіщук, в Угорниках – Любов Атаманчук. А от в Крихівцях та Хриплині обрали нових людей. У Крихівцях керуватиме само висуванець Мирон Гаргат – голова споживчого товариства «Гармонія». У Хриплині обрали головою члена ВО «Свобода», приватного підприємця Романа Соколика. Щоправда, він також балотувався як самовисуванець, пише “Галичина”.

У наближених до Івано-Франківська селах зберегти свої посади вдалося далеко не усім сільським головам.

У Клузові керуватиме чинний сільський голова Марія Іваницька. У Колодіївці працюватиме нинішній сільський голова Юрій Веркалець. В Угринові підтвердив свої повноваження Мирослав Вівчаренко. У Чукалівці обраний на новий термін чинний сільський голова Ігор Гаврилів. У Рибному переміг чинний сільський голова Василь Ісаків.

У Ямниці сільським головою працюватиме кандидат від «Батьківщини» Микола Зелінський, який раніше був депутатом обласної ради і певний час працював головою Тисменицької РДА.

У Підлужжі сільським головою обрали кандидата від “Батьківщини” Володимира Бурачка. До обрання на посаду він працював директором Тисменицького районного філіалу “Центру підтримки ініціативи та розвитку підприємництва”.

У Драгомирчанах переміг самовисуванець Степан Дем’янів, який до обрання працював вчителем у місцевій школі. У Загвізді керуватиме самовисуванець Павло Драганчук, який йшов на вибори як тимчасово безробітний. У Підпачерах сільським головою обрали пенсіонерку Ярославу Довженко. У Чернієві також керуватиме пенсіонер Богдан Грейда.

Зазначимо, що майже в усіх випадках сільські голови дистанціювались від політичних сил і йшли на вибори як самовисуванці.