matvijenko

Зокрема, на Прикарпатті вже подумують про те, чи будуть зміни у керівництві облдержадміністрації і чи матиме область нового голову ОДА.

Як варіант на пост очільника області розглядають Анатолія Матвієнка – керівника штабу Петра Порошенка в Івано-Франківській області.

Сам Анатолій Матвієнко стверджує, що на разі новообраному президенту потрібно формувати команду і вирішувати нагальні суспільно-політичні питання. Щодо ротацій в області, то припускає, що зміни можливі.

“Нам зараз варто думати про те, щоб це були працьовиті і чесні люди, а ні, то будемо їх міняти як перчатки, бо це не є данність із гарантіями. Зараз треба нам сформувати команду і рухатися далі”, – зауважив у розмові із кореспондентом Фіртки Анатолій Матвієнко.

Щодо своєї кандидатури на посаду голови ОДА, то представник Порошенка в області інформацію не заперечує, але і не підтвердує. Каже, що коли питання буде на порядку денному, тоді про нього і варто говорити.

“Це фантазія. Звичайно, ніколи не кажи ніколи. Але це те, що навіть не обговорювалося ще. Я не хочу обговорювати безпредметні речі. Буде питання на порядку дня, тоді і будемо його обговорювати”, – резюмував Мавтієнто.

Що ж до виборчої кампанії на рівні області, то Матвієнко оцінює її позитивно, хоча і називають третє місце Прикарпаття у загальнонаціональній явці виборців дещо низьким.

“Я не вдоволений, що ми на третьому місці, а не найкращі. Якщо б ми дали таку явку, як вінничани, то думаю, що і загальний результат був би ще кращим”, – припустив політик.